تجهیزات شهربازی

استفاده از پنل اس ام اس نه تنها برای تجارت ها ابزار تبلیغاتی منا سب است بلکه برای مراکز تفریحی نیز کاربرد بسیییاری دارد. امروزه مراکز تفریحی و شهر بازی ها از پنل اس ام اس برای جذب مشتریان بیشتر استفاده می کنند. متخصصان بازاریابی معتقدند در چند سال آتی میزان ارسال چنین پیامک هایی بیشتر از گذشته خواهد بود. در این مطلب سعی داریم برایتان توضیح دهیم که مراکز تفریحی و شهربازی ها چگونه از مزایا و کاربردهای بازاریابی پیامکی بهره می برند.

جمع آوری اطلاعات مشتریان
اسامی افرادی که به مرکز تفریحی شما مراجعه می کنند میتواند به مرور زمان در پایگاه اطلاعاتی شما ذخیره شود . این افراد مشتریان شما هستند و شما باید از آنها حمایت کنید. با ارسال پیامک های هفتگی یا ماهانه می توانید به آنها یاد آوری کنید که به مرکز تفریحی یا شهربازی شما مراجعه کنند. ارسال چنین پیامک هایی در طولانی مدت به شما کمک می کنند که تعداد بیشتری از افراد را به سمت کسب و کار خود جذب کنید.

آوردن همراه
آوردن همراه شاید یکی از قدیمی ترین روش های بازاریابی در سرا سر جهان باشد . شما می توانید با استفاده از پنل اس ام اس خود و با مدرن سازی این روش بازاریابی، مخاطبان خود را ترغیب کنید که از شهر بازی شما دیدن کنند. سیستم “آوردن همراه” به این شکل است که شما می توانید با ار سال پیامک از مشتریان خود بخواهید که همراه با دوستانشان از مرکز تفریحی شما دیدن کنند. سپس شما در ازای هر نفر به آنها تخفیف ویژه ای می دهید.

پکیج تفریحی برای کودکان
مطمئناً می توان گفت که مخاطبان اصلی شهربازی شما کودکان هستند . بنابراین شما باید شیوه ای را در نظر بگیرید که این بخش از بازار را مورد هدف قرار دهد . همواره سعی کنید با والدین کودکان مشتری مدار باشید و تخفیف های روزانه یا هفتگی به آنها پیشنهاد کنید. همچنین، تلاش کنید که شهربازی شما مکانی مناسب و آرام برای گذراندن آخر هفته یا تعطیلات خانواده ها باشد تا آنها به گذراندن وقت در مرکز تفریحی شما علاقه مند شوند . از اینکه شهربازی شما محیط امنی برای کودکان است مطمئن شوید . در آخر نیز سعی کنید که اس ام اس ها تبلیغاتی خود را برای افرادی ارسال کنید که دارای فرزند هستند و همچنین وضع مالی مناسبی دارند.

مسابقه پیامکی
تقریباً می توان گفت که امکاناتی که یک پنل اس ام اس در اختیار شما قرار می دهد بی شمار اسیت . پیامک موثرترین و هدفمند ترین روش ارتباط با مشتریان می با شد . صاحبان شهربازی ها می توانند با استفاده از سامانه پیامک خود مشتریان بیشتری را به سمت خود بکشانند. تنها کافیست که یک مسابقه پیامکی با این هدف برگزار نمایند. به این ترتیب صاحبان شهربازی ها می توانند مخاطبان را ترغیب کنند که در این مسابقه شرکت کنند و برنده ی مسابقه پیامکی می تواند یک روز کامل در شهربازی به صورت رایگان تفریح کند.

نتیجه گیری
شهربازی ها می توانند با استفاده از بازاریابی پیامکی به راحتی درآمد خود را چند برابر کنند. علی رغم رشد روز افزون رسانه های جمعی، بازاریابی پیامکی همچنان موفق ترین سیستم بازاریابی موجود در جهان می باشد زیرا نه تنها مقرون به صرفه است بلکه در طولانی مدت می تواند سرمایه عظیمی را به سمت صاحبان کار جذب کند. بنابراین اگر شما فکر می کنید که برای بازاریابی مرکز تفریحی خود از چه ابزاری استفاده کنید، بهتر است که بازاریابی پیامکی را امتحان کنید.

منبع: سامانه پیام رسانgoodsender

گالری تصاویر
یلوکار

یلوکار

Untitled-1 mini hockey mertspor langırt masası ff1 fire man 2 sit

Email this to someonePrint this pageShare on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
برچسب ها شهربازی
در همین موضوع

اخبار شهربازی