تجهیزات شهربازی

بازی RAMBO از سری بازی های ویدئویی پرهیجانی است که بر گرفته از فیلم سینمایی جذاب و جنجالی رمبو می باشد. داستان این بازی به گونه ای است که در منطقه ای به نام برمه  یک سرهنگ بدذات و دیوانه به بهانه سرکوب شورشیان ، به کشتار بی رحمانه مردم بی گناه دست زده است و برمه را غرق مصیبت و خون کرده است . در پی این جریان، گروهی از مردم بشر دوست به رهبری مایکل و با کمک رمبو به جنگ دشمنان شتافته و با تلاشی شجاعانه بر آنها پیروز میشوند.

بازی ویدئویی RAMBO یکی از پرطرفدارترین بازی ها در شهربازی ها می باشد.به لحاظ گرافیک این بازی از کیفیت بالایی برخوردار است و هم چنین سلاح های جنگی متنوعی برای نابودی دشمنان در آن طراحی شده است .این بازی به صورت یک و دو نفره طی مراحل متعدد اکشن قابل استفاده است. قانون اصلی بازی به این صورت می باشد که وقتی به جنگ دشمن می روید برای کشتن هر دشمن یک زمان چند ثانیه ای در نظر گرفته شده است که اگر شما نتوانید در آن بازه ی زمانی به دشمن خود شلیک کنید و او را بکشید ، از انرژی شما کم خواهد شد ،اگر این اتفاق چند بار تکرار شود، انرژی شما تمام خواهد شد و شما جان خود را از دست خواهید داد و در نهایت شما بازی را می بازید( GAME OVER ) می شوید.

 

cover1

 

در این بازی استراتژی حمله اصل بر غافلگیری دشمن می باشد.در واقع با غافلگیری دشمن ، از پشت سر به او حمله کرده و او را خلع سلاح می کند  ، سپس با یک حرکت زیرکانه و سریع و با یک شلیک تعداد زیادی از آن ها را می توانید از بین ببرید.

از دیگر قابلیت های این بازی این است که شما می توانید در حین رانندگی همزمان به سمت دشمن شلیک کنید ، و درمقابل موشک های دشمن از خود دفاع نمایید.

مزیت دیگر این بازی توانایی در هدف گیری با استفاده از سلاح های سرد است، زیرا در نشانه گیری با تیر و کمان و چاقو برای از بین بردن دشمن، به شما کمک می کند تا دارای تمرکز قویتری شوید.

این ویدئو گیم قدرت هماهنگی حرکات دست،چشم و فکر کودکان را تقویت میکند و از سری بازی های تیر اندازیی است که فرزندتان را به انجام کار به صورت گروهی برای  رسیدن به موفقیت ،تشویق می کند.

شخصیت اصلی این بازی Sylvester Stallone ، بازیگر معروف و شناخته شده است که در نقش John Rambo ظاهر می شود که یک سرباز بازنشسته ماهر در فنون مبارزه است. جالب توجه است که صدا های شخصیت های بازی ،همان صدا های بازیگران در فیلم رمبو است که جذابیت و هیجان بازی را مضاعف میکند.

اگر شما جزء افرادی هستید که به فیلم ها و بازی های پر هیجان و اکشن جنگی و تیر اندازی علاقه مند هستید به شما توصیه میکنیم بازی RAMBO  را از دست ندهید . لذت این بازی در محیط شهربازی ها به یاد ماندنی است.

Email this to someonePrint this pageShare on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
برچسب ها شهربازی
در همین موضوع

اخبار شهربازی