تجهیزات شهربازی

در فصل تابستان خانواده ها اوقات فراغت بیشتری دارند تا با فرزندانشان وقت بگذرانند و مطمعنا شهربازی ها یکی از بهترین مکان ها برای تفریح می باشد تا شما بتوانید لحظات شادی را همراه با خانواده و دوستانتان تجربه کنید.این مطلب به شما کمک میکند تا با دانستن ده شهربازی مطرح دنیا برای سفر خود برنامه ریزی کنید وبهترین تعطیلات تابستانی را در پی داشته باشید.

شهربازی Ceder Point

این شهربازی بدلیل داشتن بهترین ترن هوایی ها، از مشهورترین شهربازی ها است .17 ترن هوایی در این پارک مطمعنا شما را وسوسه می کند که تمام روز را بخواهید  سوار ترن هوایی باشید. بسیاری از مردم عقیده دارند این پارک مکانی است برای رشد کودکان .

 

cedar-point-sandusky-ohio.jpg.rend.tccom.616.462

شهربازی Knoebels

این شهربازی قدیمی بسیار خاطره ساز است ،هزینه ها در این پارک از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است.هزینه پارکینگ و پذیرش رایگان است ، به طور مثال یک خانواده 4 نفره با $100 می توانند کل روز را شنا کنند،سواری کنند و غذا بخورند.

 

top-10-amusement-parks-knoebel.rend.tccom.616.462

maxresdefault (2)

k4

شهربازی Walt Disney World’s Magic Kingdom

هیچ شهربازیی بدون شادترین مکان روی زمین، Disney’s Magic Kingdom کامل نخواهد بود. شخصیتهای کارتونی دیزنی و سفر در کوه ها و فضا ،شما را به دوران کودکی تان بر میگرداند.

 

charactersdisney1

Splash-Mountain-Magic-Kingdom-Walt-Disney-World-WDW-Orlando-Florida-FL

Cinderella Icicle Castle-L

1-disney-magic-kingdom-orlando

Disneyland2

شهربازی Schlitterbahn Water Park

این شهر بازی وسعتی به بزرگی 65 هکتار دارد و در صدر پارک های آبی در 13 سال گذشته است.از قابلیت های این پارک سواری سربالایی بر روی آب، ساحل زیبا و گشت وگذار و… می باشد.

Schlitterbahn-SPI-April-27-2014_MG_0483_1

schlitterbahn-waterpark-spi_raw

شهربازی Universal’s Islands of Adventure

سرزمینی پر از هیجان و ماجراجویی با دنیای جادوگری هری پاتر ،ترن هوایی ها ،سواری در دنیای مجازی سه بعدی ،رستوران ها ،نوشیدنی های جادویی غیر الکلی.همه ی این اتفاق های فوق العاده را می توانید در این شهربازی زیبا تجربه کنید.

img-resources-digitalassets-Stunning-Enhancements-to-The-Amazing-Adventures-of-Spider-Man-1---HR_54_990x660

Universal-Islands-of-Adventure-–-Orlando

 

شهربازی Six Flags Magic Mountain

این شهربازی بالاترین رتبه از لحاظ داشتن بیشترین ترن هوایی در پارک های تفریحی را دارد.18 ترن هوایی ،Green Lantern واقع در نزدیکی لس آنجلس از زیبایی های این شهربازی است.هم چنین برای افرادی که ازاستفاده ی  دستگاه هایی نظیر ترن هوایی اجتناب می کنند ،امکانات سرگرم کننده بسیاری وجود دارد تا بر روی زمین وقت بگذرانند.

six-flags-magic-mountain-valencia-california.jpg.rend.tccom.616.462

SixFlagsCoaster4

شهربازی Kings Island

یکی از پارک های پرطرفدار با بیش از سه میلیون مراجعه کننده در سال ،در آمریکاست.این پارک به لحاظ داشتن جاذبه های دیدنی برای خانواده ها بسیار معروف می باشد .از زیبایی پارک می توان به  Snoopy Islandاشاره کرد همچنین بلیط ورود به پارک قابل استفاده برای ورود به پارک آبی نیز می باشد.

 

Planet-Snoopy

 maxresdefault (1)

king_cobra-1

شهربازی Dells Water Park

این پارک ، یک مکان رویایی برای طرفداران پارک آبی است که شامل ده ها پارک آبی سر پوشیده و سرباز است .کشتی نوح یکی از بزرگترین پارک آبی روباز در آمریکا ،در این پارک قرار دارد.

                                                         Kalahari-water-park-in-US

شهربازی Hershey Park

این شهربازی درابتدا به عنوان یک منطقه تفریحی برای کارمندان کارخانه شکلات Hershy ساخته شده بود.امروزه این پارک دارای تعداد زیادی تجهیزات به شکل شکلات می باشد .ترن هوایی و پارک آبی از مکان های دیدنی این شهربازی است.هم چنین بلیط ورود قابل استفاده برای ورود به باغ وحش نیز می باشد.

4020304502_8ace4be2f8_b

  maxresdefault

  candylane

شهربازی Knott’s Berry Farm:

این شهربازی یکی از قدیمی ترین پارک ها در آمریکا ، مکانی کلاسیک و فوق العاده، برای کسانی که بدنبال سواری های هیجان انگیز، موج سواری و تفریح و سرگرمی به همراه خانواده هستند ، می باشد.

knotts-berry-farm-voyage-to-the-iron-reef-3d-buena-park-california.jpg.rend.tccom.616.462

Knotts_Berry_Farm_Calico_Log_Ride_1970-1024x650

knotts_berry_farm_5

Email this to someonePrint this pageShare on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
برچسب ها شهربازی
در همین موضوع

اخبار شهربازی