تجهیزات شهربازی

فصل اقتصاد – شهردار منطقه 21 با اشاره به اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید لشکری و اندیشه (پروژه دوگاز) گفت: پیش بینی می شود با مشارکت بخش خصوصی این پروژه تا پایان سال 98 به بهره برداری برسد.
حسن رحمانی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از منطقه 21 به فضاهای صنعتی و نظامی تعلق دارد، گفت: تحت این شرایط یکی از اولویت های ما ضمن رصد مرتب کارخانه ها از حیث رعایت اصول زیست محیطی، توجه ویژه به افزایش سرانه فضاهای سبز و تفریحی در بافت مسکونی است.
وی عنوان کرد: در همین راستا احداث 3 بوستان که مهم ترین آن ها، بوستان صنعت است را در دستور کار قرار داده ایم. علاوه بر این، تنها شهربازی منطقه در زمینی به مساحت هزار و 800 متر مربع تا پایان شهریورماه افتتاح می شود.
شهردار منطقه 21 با اشاره به اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید لشکری و اندیشه (پروژه دوگاز) گفت: هزینه اجرای این پروژه که گره ترافیکی منطقه را حل می کند، 40 میلیارد تومان براورد شده است و پیش بینی می شود با مشارکت بخش خصوصی این پروژه تا پایان سال 98 به بهره برداری برسد.
رحمانی همچنین به بحث آبیاری قطره ای فضای سبز منطقه پرداخت و عنوان کرد: باتوجه به وضعیت بحران آب تهران، طی ماه های گذشته اجرای پروژه 63 کیلومتر لوله گذاری و احداث 7 مخزن 2 هزار متر مکعبی را در دستور کار قرار داده ایم.

منبع خبرگذاری:فصل اقتصاد

Email this to someonePrint this pageShare on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
برچسب ها شهربازی
در همین موضوع

اخبار شهربازی