تجهیزات شهربازی

حرف تازه – کاظمی ضمن قدردانی از همراهی مردم لاهیجان با مدیریت شهری گفت:شأن و منزلت مردم لاهیجان به اندازه ای بالا است که با توجه به امکانات کمی که از شهرداری دریافت می کنند، نجابت آنها دست ما را همیشه گرفته است.
شهردار لاهیجان با اشاره به اینکه مراحل نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی این شهر در حال انجام می باشد، اضافه کرد: به زودی شاهد افزودن چند دستگاه جدید خودرو از منطقه آزاد خواهیم بود که باعث رضایت مندی رانندگان، شهروندان و گردشگران خواهد شد.
شهردار لاهیجان با بیان اینکه بحث گردشگری آمیخته در بحث سرمایه گذاری است،گفت: شهر لاهیجان باتوجه به شرایط استراتژیک از نظر گردشگری، کالبدی، فرهنگی، تاریخی و حتی اقتصادی و اجتماعی جزء اولین ها است و ارتفاع این شهر هم از دیگر شهرها بالاتر بوده و شهری کوه پایه ای با محلات قدیمی و جاذبه های فراوان است که از عموم هم وطنان برای دیدار از این شهر دعوت می کنم.
کاظمی ضمن قدردانی از زحمات شهرداران پیشین لاهیجان، افزود:شهرداری لاهیجان نسبت به تهیه بسته های سرمایه گذاری از طریق دفتر سرمایه گذاری اقدام کرده که از جمله می توان به استخر حاجی آباد که در آینده نزدیک یکی از پتانسیل های ویژه خاورمیانه و مقصد گردشگران قرار خواهد گرفت اشاره کرد.
وی اضافه کرد: احداث پل معلق در بام سبز و اولین بازارچه متحرک آبی کشور در لاهیجان نیز از پروژه های پیش بینی شده برای اجرا در این شهر می باشد.
کاظمی افزود: امیدوارم که بتوانیم با انجام دادن این پروژه ها زیرساخت های مناسب برای مسافران و شهروندان عزیز لاهیجان فراهم کنیم.
وی با اظهار امیدواری برای اینکه حضور گردشگران باعث بهبود شرایط اقتصادی شهروندان شود، اضافه کرد: به نظر ما پذیرایی از مسافران باید با یک سری از شاخص ها و معاش مردم در یک سطح باشد که این نوع موجود قابل قبول نیست، یعنی ما نتوانستیم گردشگری را صنعت و برای این صنعت تعریف اقتصادی و هزینه فایده کنیم و این محقق نمی شود مگر با مشارکت شهروندان که آن هم متصل به رضایت مندی شهروندان از مسئولین شهری است و در قدم اول با من مدیر شهری است که باید بتوانم اعتماد جذب کنم تا مردم ضمن مشارکت در پرداخت عوارض سالانه شاهد اتفاقات عمرانی خوبی در شهر باشند.
شهردار لاهیجان در پایان ضمن اشاره به پرداخت حقوق و اضافه کار پرسنل شهرداری گفت: برای اولین بار ما توانستیم حقوق و اضافه کار همکاران خود در حوزه کارگری را که جزء دستورات اولیه اینجانب بود پرداخت کنیم و نگاه من ابتدا به نیروهای صف و سپس ستاد است که البته تمامی همکاران من نجیب و زحمتکش هستند.کاظمی افزود: ان شاء الله شاهد ایجاد یک شهر پاک،ایمن و روان و کارآمد با اقتصاد فعال با تکیه بر گردشگری داشته باشیم.

منبع:گروه خبری حرف تازه

Email this to someonePrint this pageShare on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
در همین موضوع

اخبار شهربازی