تجهیزات شهربازی

خوزستان آنلاین – حمید امیری فرد مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهر اهواز از بازدید بیش از 8 هزار نفر از پارک شهربازی خبر داد.
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز گفت: روز اول فروردین ماه 97 بیش از 8 هزار نفر از پارک شهربازی پادادشهر اهواز بازدید کردند. امیری فرد با اشاره به بهسازی زیرساخت های این پارک گفت: پارک شهربازی پادادشهر مرداد ماه سال گذشته بدلیل بهسازی سیستم برق پارک تعطیل شد و بعد از گذشت 5 ماه سیستم برق این پارک بهسازی و عملیاتی شد تا شرایط برای استفاده شهروندان و مهمانان نوروزی فراهم شود.
وی با بیان اینکه شهربازی پادادشهر بیش از 20 هزار متر مربع مساحت دارد، تصریح کرد: شهربازی پادادشهر اهواز یکی از بزرگترین شهربازی های کشور است که بیش از 65 وسیله بازی و غرفه در آن موجود می باشد و آماده ارایه خدمات به همشهریان و مهمانان نوروزی می باشد. امیری فرد ضمن آرزوی سالی خوش برای شهروندان و مهمانان نوروزی در پایان  خاطر نشان کرد: در اولین شب عید نوروز 1397 بیش از 8 هزار نفر از پارک شهربازی پادادشهر استقبال کردند و پیش بینی می شود این بازدید ها تا پایان تعطیلات نوروزی به بیش از 200 هزار نفر برسد و این سازمان آماده خدمات دهی به همشهریان و مهمانان نوروزی می باشد.

منبع:خبرگزاری خوزستان آنلاین

Email this to someonePrint this pageShare on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
برچسب ها شهربازی
در همین موضوع

اخبار شهربازی