تجهیزات شهربازی

پارک شهربازی پادادشهر با حضور رییس شورای اسلامی اهواز، مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری . جمعی از بهره برداران بازگشایی شد.
مدیرروابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز اعلام کرد:با دستور معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اهواز، مجوز بهره برداری از سیستم برق پارک شهربازی پادادشهر و بازگشایی این پارک صادر شد.
حمیدامیری فرد مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز اظهار داشت:بعد از گذشت پنج ماه از تعطیلی پارک شهربازی پادادشهر و بروز رسانی سیستم برق این پارک صبح پنجشنبه دستور بازگشایی این پارک از سوی آقای گراوند، معاون محترم دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اهواز صادرشد.
وی با تقدیر و تشکر از شهردار اهواز افزود: بی شک نباید کمک های آقای کتانباف را در این زمینه نادیده گرفت. ایشان از زمان انتصابشان چندین مرتبه از پارک بازدید کردند و روزانه پیگیر اتمام پروژه تعمیرات و بازگشایی مجدد پارک پاداشهر بودند.
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز با اشاره به اقدامات صورت گرفته در پارک، تصریح کرد: احداث اتاق برق جدید با سیستم های بروز دنیا، نصب ترانس، تابلوهای برق، نصب حفاظهای تابلوهای برق، سیم کشی، حفاری، گودبرداری، نصب کف پوش، روشنایی و رنگ آمیزی از جمله اقدامات انجام شده در این مدت بود. امیری فرد در پایان خاطرنشان کرد:امنیت و آسایش شهروندان از اولویتهای مدیران شهرداری است و در این راستا تصمیم گرفته شد تا سیستم برق پارک شهربازی پادادشهر که با گذشت چندین سال فرسوده شده بود، بازسازی و بروز رسانی شود.

Email this to someonePrint this pageShare on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
برچسب ها شهربازی
در همین موضوع

اخبار شهربازی