تجهیزات شهربازی

به گزارش فانوس، امین ابوالقاسمی ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی با خبرنگاران شهرستان ملایر اظهار داشت: با توجه به موقعیت ویژه ملایر در حوزه گردشگری و صنایع دستی لازم است در رویداد همدان 2018 سهم عمده‌ای در راستای معرفی و توسعه این‌ حوزه برای شهرستان ملایر در نظر گرفته شود.
ابوالقاسمی با اشاره به انتخاب استان همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا در سال 2018 تصریح کرد: این رویداد مهم فرصت مغتنمی در راستای توسعه و‌معرفی صنعت گردشگری و صنایع دستی استان و شهرستان ملایر است و ضروری‌است همه دستگاه‌های ذیربط پای کار باشند.
وی از برگزاری نمایشگاهی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران خبر داد و افزود: در این نمایشگاه فضایی به مساحت 250 مترمربع به استان همدان تخصیص یافته که کالا‌هایی مثل مبل و ‌منبت، صنایع دستی و سوغات شهرستان و استان به نمایش گذاشته می‌شود.
دبیر کمیسیون گردشگری استان همدان با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان ملایر در حوزه گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی تصریح کرد: برای جذب و حضور گردشگر و توریسم برای مدت زمان بیشتر در شهرستان نیازمند امکانات رفاهی ،اقامتی مطلوب و‌ همچنین مکان‌هایی برای تفریح کودکان و خانواده‌ها در شهرستان هستیم که در حال حاضر به اندازه کافی وجود ندارد.
ابوالقاسمی از افزایش تعداد مجتمع‌های بین راهی و ساخت رستوران آکواریوم با هزینه‌ای معادل 2 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی در ماه‌های آینده در شهرستان خبر داد و افزود: همچنین بزرگترین شهربازی سرپوشیده استان همدان با مساحت 2 هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد تومان نیز همزمان با دهه فجر کلنگ زنی می‌شود و درصورت همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی در 8 ماهه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی خواستار همکاری و تعامل و حمایت دستگاه‌ها و ارگان‌های اجرایی با سرمایه‌گذاران شد و تصریح کرد: ضروری‌است رسانه‌های شهرستان نیز در زمینه معرفی و شناساندن حوزه گردشگری و صنایع دستی شهرستان اهتمام و‌جدیت بیشتری داشته باشند.
منبع:خبرگزاری تسنیم
Email this to someonePrint this pageShare on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
برچسب ها شهربازی
در همین موضوع

اخبار شهربازی