تجهیزات شهربازی

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر از اجرای طرح مطالعاتی سرمایه گذاری در ساحل بوشهر خبرداد و گفت:در طول ۱۳ کیلومتر نوار ساحلی بوشهر طرح‌های پلاژ،پارک آبی ، آکواریوم ، اسکله تفریحی و شهربازی دریایی ایجاد می‌شود.

به گزارش ایران خبر،  اکبر توسلی امروز در نشست با اعضای شورای شهر بوشهر با بیان اینکه  رویکرد شورای پنجم شهر بوشهر مبتنی بر حمایت از سرمایه‌گذاری در شهر  است اظهار داشت باید در تمامی حوزه‌ها، بسته‌های سرمایه‌گذاری کوچک و بزرگی تعریف کرده و از همه روش‌ها برای جذب سرمایه گذاران استفاده می‌کنیم، از ساخت هتل، پروژه‌های مسکونی، تجاری و گردشگری تا پروژه‌های مربوط به حوزه‌های خدماتی مانند بازیافت و  پارکینگ طبقاتی  شامل می‌شود.

توسلی  از اجرای طرح مطالعاتی سرمایه گذاری در ساحل بوشهر خبرداد و بیان کرد: با توجه به  13 کیلومتر نوار ساحلی  فرصتی استثنایی برای سرمایه گذاری است که  هم‌اکنون طرح مطالعاتی سرمایه‌گذاری ساحل بوشهر آغاز شده است.

وی بیان کرد: این طرح در زمینه ایجاد پلاژ،پارک آبی ، آکواریوم ، اسکله تفریحی  و شهربازی  است که می‌تواندتحولات بسیار خوبی در نوار ساحلی  بوشهر ایجاد کند.

رئیس کمیسیون عمران شورای بوشهر با بیان اینکه فرصت‌های بسیاری در شهر  بوشهر به ویژه نوار ساحلی  وجود دارد که باید به شکل صحیح آنها را مدیریت کرد گفت: در غیر این صورت این فرصت‌ها به تهدید بدل می‌شود که نمونه آن پروژه‌هایی مثل فانوس دریایی ،چرخ و فلک و  دیگر طرح‌ها است که به سبب نداشتن  مطالعات طرح به پر معضل‌ترین پروژه‌های عمرانی تبدیل شده است که در صورت  استفاده از مشاوران مجرب و ذیصلاح و جانمایی بهتری که صورت می‌گرفت  با مسائل و مشکلاتی که امروز با این پروژه‌ها مواجه هستیم روبه رو نمی‌شدیم .

توسلی با اشاره به لزوم توسعه فضاهای فرهنگی، تجاری و توریستی، تصریح کرد: باید در زمینه‌های جذب مسافر و گردشگر نوآوری داشته باشیم.حفظ منافع شهر، شهرداری و سرمایه‌گذار از اهمیت بالایی برخوردار است،  منافع مشروع سرمایه گذاران در پروژه‌ها نیز  باید دیده شود تا مشوق سرمایه‌گذاری در شهر باشیم.

وی، بیان کرد: بوشهر برای توسعه، نیازمند سرمایه گذاری است و در جوامع توسعه یافته بکارگیری سرمایه گذاران در بخش‌های مسکن، گردشگری و شهری لازمه ایجاد آرامش و رضایت شهروندان است.

منبع : خبرگزاریایران خبر

Email this to someonePrint this pageShare on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
برچسب ها شهربازی
در همین موضوع

اخبار شهربازی