تجهیزات شهربازی

به گزارش خبرنگار مهر ، علی‌محمد ظهر پنج‌شنبه در مراسم جشنواره تمشک نکا افزود: توسعه همه‌جانبه با تلاش و پیگیری مستمر اتفاق می‌افتد و در این بخش باید همگان برای توسعه شهرستان تلاش کنند .
وی گفت: برپایی جشنواره تمشک نکا، یک‌قدم مهم برای ثابت کردن ظرفیت‌های شهرستان است که اگر از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم بسیاری از مشکلات برطرف می‌شود .
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی همچنین بیان داشت: گیاهان دارویی هم‌ظرفیت بزرگی در شهرستان نکا است که برای توسعه در این بخش هم باید تلاش عمده انجام شود .
شاعری گفت: رفع مشکلات مردم از وظایف مهمی است که بر عهده مسئولان است و در کنار آن ما هم تلاش داریم تا زمینه2های رفاه اجتماعی را افزایش دهیم و در این راستا، چهار هکتار زمین برای شهربازی در نکا توسط شهرداری تملک شده و قرمرض هم‌ظرفیت مهم گردشگری است که امسال به بهره‌برداری می‌رسد .
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی افزود: 90 درصد گردشگران به غرب استان مازندران می‌روند و لذا باید برنامه‌ریزی مناسب انجام و رونق اجتماعی ایجاد شود تا گردشگران، شرق مازندران را هم به‌عنوان مقصد گردشگری انتخاب کنند .
حجت‌الاسلام محمدباقر محمدی لایینی، امام‌جمعه نکا هم در سخنانی گفت: برپایی این جشنواره و نمایشگاه ظرفیت مناسبی برای شناساندن شهرستان نکا است که در ادامه باید به توسعه اقتصادی برای خانواده‌ها منجر شود.

منبع:مازندران آنلاین

Email this to someonePrint this pageShare on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
برچسب ها شهربازی
در همین موضوع

اخبار شهربازی