شهردار شهرصالحیه:

پروژه شهربازی شهرصالحیه در مراحل پایانی خود قرار دارد

شهردار شهرصالحیه گفت: پروژه بزرگ شهربازی شهرصالحیه با همکاری بخش خصوصی درحال حاضر مراحل پایانی را سپری می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه با اشاره به روند اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح شهر، اظهار داشت: درحال حاضر فرایند تجهیز و بهره برداری از بزرگترین شهربازی شهرستان بهارستان در ۸ هزار مترمربع  یکی از پروژه‌های بزرگ شهرصالحیه می باشد که با روند وسرعت مناسبی درحال انجام می باشد.

وی با بیان اینکه بزرگترین شهربازی شهرستان بهارستان در آستانه بهره برداری قرار گرفته است، تصریح کرد: در راستای جهاد عمرانی شهرداری شهرصالحیه با اجرای بیش از ده‌ها پروژه بزرگ و مهم زیرساختی در محلات مختلف سطح شهر، این پروژه بزرگ تفریحی نیز به زودی افتتاح خواهد شد.

قربانی در ادامه با تشریح جزئیات مجموعه اقدامات زیرساختی و اهداف مدیریت شهری صالحیه در جهت رونق بیشتر اوقات فراغت شهروندان، عنوان داشت: درحال حاضر مجموعه تفریحی عظیم ولایت در ۳۸ هزار مترمربع شامل ۳۰ هزار مترمربع فضای سبز، بزرگترین آبنمای شهرستان و همچنین مجموعه شهربازی در دست تکمیل قرار دارد و تلاش ما بر این است تا طی سال جاری پروژه مذکور را مورد بهره‌برداری و در خدمت مردم‌ شهرصالحیه قرار دهیم.

وی همچنین در رابطه با شرایط پروژه‌های عمرانی شهرداری شهرصالحیه، تبیین کرد: موقعیت خوب دسترسی و سوق الجیشی پروژه‌های عمرانی مدیریت شهری از جمله نقاط قوت این پروژه‌ها می باشد.

شهردار شهرصالحیه درپایان باتوجه به اینکه پروژه شهربازی صالحیه با همکاری بخش خصوصی مراحل پایانی را سپری می نماید، افزود: مقیاس پروژه‌های مدیریت شهری در سطح بزرگ و به منظور تامین نیازهای آتی شهروندان برنامه‌ریزی گردیده است، و در همین راستا توانستیم تا با رعایت «اصل مکان سنجی» در مکان‌یابی پروژه‌ها، امکان استفاده بهینه همه شهروندان شهرستان بهارستان را از تاسیسات شهرصالحیه فراهم بیاوریم.