تجهیزات شهربازی

بعد از کسب موفقیت از راه اندازی  تم پارک سرپوشیده ی Plospa در بنلوکس این گروه به فکر سرمایه گذاری  7,5 میلیون یورویی دیگری برای تم پارک سرپوشیده ی دیگری کرده است.

در فضایی به مساحت 5000 متر مربع  جایی مناسب برای گذراندن تعطیلات در چهار فصل سال!

از مزایای شهربازی های سرپوشیده  به امکان استفاده در فصل های گرم و سرد ,در زمان هایی که باران و برف می بارد ,می توان اشاره کرد.این سرمایه گزاری به عنوان بزرگترین بانک تخلیه انرژی در در منطقه هاشلو آلمان است.شرکت سرمایه گزاری بلژیکی تا به الان چیزی حدود 50 میلیون یورو صرف هزینه های این پروزه شده ,هزینه های اضافه شده ای از جمله Majaland, Sky Fly  و Sky  Scream هستند

شهربازی سرپوشیده هالیدی به رونمایی از هفت بازی جدید هم می پردازد و در واقع بخشی از برنامه های پارک Plopa  را هم در اینجا پیاده می کند.

از هفت بازی جدید میتوان به  ترن هوایی خانوادگی,چرخ و فلک هوایی,چرخ و فلک با اشکال حیوانات که بیشتر برای کودکان می تواند جالب باشد,سر سره ,استخر توپ بسیار بزرگ,سالن نمایش 500 نفره, زمین بازی فروشگاه و رستوران نام برد.

 

رونمایی از شهربازی سرپوشیده جدید!!!

به گفته ی استیو ون دن کرکوف مدیر اجرایی گروه شهربازی های Plospa  شهربازی های سرپوشیده دارای محبوبیت و قابلیت بیشتری از لحاظ فراگیر بودن در همه ی فصول نسبت به شهربازی ها در فضای آزاد هستند.

 

این مجموعه تا اخر سال 2018 به اتمام و بهره برداری خواهد رسید.

 

Email this to someonePrint this pageShare on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
برچسب ها شهربازی
در همین موضوع

اخبار شهربازی