تجهیزات شهربازی

در هفدهمین جلسه شورای اسلامی شهر قم ساخت شهربازی در بوستان غدیر به تصویب رسید.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، در هفدهمین جلسه شورای اسلامی شهر قم، ساخت شهری بازی در بوستان غدیر با سرمایه گذاری بالغ بر 7 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی به تصویب رسید.

همچنین سرمایه گذاری 37 میلیارد تومانی در جهت اجرای پروژه ای تجاری و اداری در منطقه 3 شهرداری نیز توسط اعضاء مصوب شد.

گفتنی است در این جلسه مرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم پس از ارائه گزارشی از فعالیت های نظام مهندسی استان با تاکید بر لزوم تعامل میان شورا و شهرداری و نظام مهندسی تصریح کرد: دقت لازم در انتخاب مجریان ذی صلاح می تواند بخش زیادی از دغدغه ها را رفع نماید.

وی اظهار داشت: شهرداری همه توجه خود را به اجرای قوانین در روند ساخت و سازها مبذول می دارد تا در جهت ارتقای ایمنی شهر مطابق با معیارهای قانونی گام بردارد.

همچنین در این جلسه عبدالله جلالی رئیس شورای اسلامی شهر قم نیز عنوان کرد: استفاده شهرداری و شورای شهر از ظرفیت های نظام مهندسی در پیشبرد اهداف بخش زیادی از مشکلات را رفع می نماید.

وی اظهار داشت: نگاه تخصصی به حوزه مدیریت شهری مطابق با قانون، گامی مهم در مسیر توسعه و آبادانی است که باید بدان توجه ویژه ای داشت.

جلالی تصریح کرد: نظام مهندسی دارای وظایف و رسالتی مهم و اختیارات قانونی است که در حوزه ساخت و ساز با استفاده از همه این ظرفیت ها می تواند با قدرت مانع از بروز تخلفات گردد.

Email this to someonePrint this pageShare on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
برچسب ها شهربازی
در همین موضوع

اخبار شهربازی