تجهیزات شهربازی

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی «شهر فردا»، عادل فتاحی در گفت‌وگو با خبرنگاران ارومیه، با اشاره به راه اندازی شهربازی مدرن در ارومیه، اظهار داشت: مساحت این پروژه 16 هکتار است که آبشار سه بعدی و باغ گل‌ها، موزیکال، رستوران، زمین تیراندازی، هتل چهار ستاره، آمفی‌تئاتر، کافی‌شاپ، زمین والیبال، قلعه چوبی و والیبال ساحلی باند هواپیماهای موتوری را شامل می‌شود.
وی افزود: سه دستگاه از تجهیزات شهربازی نصب‌ شده و این مکان تفریحی به تجهیزات به‌روز شهربازی‌های دنیا مجهز می‌شود اما به سبب بروز مشکلات مالی افتتاح این شهربازی با تأخیر همراه است ولی شهریور ماه امسال افتتاح خواهد شد.
رئیس کمسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: با توجه به وجود زیرساخت‌ها در مجتمع توریستی و رفاهی چی چست و حمل و نصب دستگاه‌های شهربازی، انتظار می‌رود در حداقل زمان ممکن بهره‌ برداری از این پروژه انجام گرفته و برای برگزاری جشنواره‌ انگور و گل و گیاه آماده شود.
فتاحی هدف از ساخت این شهربازی مدرن در ارومیه را جذب گردشگر، ایجاد شور و  نشاط اجتماعی عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه شهربازی در مجاورت با دریاچه ارومیه احداث شده است زیبایی آن بیشتر می‌شو
منبع: پایگاه خبری-تحلیلی شهر فردا
Email this to someonePrint this pageShare on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
برچسب ها شهربازی
در همین موضوع

اخبار شهربازی