تجهیزات شهربازی

‌۷۸ درصد تجهیزات شهربازی‌های استان یزد مورد تائید استاندارد است

مدیرکل اداره استاندارد استان یزد ۷۸ درصد تجهیزات شهربازی‌های استان یزد را مورد تائید استاندارد دانست و گفت: ۹۸ درصد زمین‌های بازی به هیچ عنوان زیبنده استان قانون مدار یزد نیست.

‌78 درصد تجهیزات شهربازی‌های استان یزد مورد تائید استاندارد است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمد حسین ماجدی اردکانی ظهر امروز در سومین نشست کارگروه استاندارد سازی و ارتقاء کیفیت کالا و خدمات که در دفتر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد برگزار شد با بیان اینکه بر اساس نقدینگی تخصیص یافته و برنامه‌های ارسالی از سوی سازمان ملی استاندارد ایران تا کنون رتبه استاندارد یزد در کل کشور 11 بوده است اظهار داشت: این رتبه شایسته استان یزد نیست و ما نیز از آن رضایت نداریم و تمام تلاشمان را در جهت ارتقا این رتبه در سطح کشور به کار خواهیم بست.

مدیرکل اداره استاندارد استان یزد افزود: از تمامی مسئولان استان درخواست داریم که به گونه‌ای ما را از نظر اعتبار و نیروی انسانی تامین کنند که بتوانیم با ارتقاء رتبه، دامنه نظارت‌ها و استاندارد سازی را در استان دارالعلم و دارالعباده یزد افزایش دهیم.

وی در ادامه با ارائه آماری از تجهیزات تفریحی در استان یزد یادآور شد: طبق آمار 527 مورد وسیله تفریحی در استان یزد وجود دارد که از این تعداد 165 مورد را انواع تجهیزات شهربازی‌ها تشکیل می‌دهند و این گفته بر اساس جدیدترین آمار گیری بیان می‌شود.

ماجدی اردکانی اضافه کرد: با توجه به اهمیت استاندارد، 78 درصد از تجهیزات شهربازی‌های استان یزد دارای اعتبار و قابل قبول و این تجهیزات متشکل از زمین بازی، سازه آبی، سازه بادی، شهر بازی سبک، شهربازی نیمه سنگین و شهر بازی سنگین هستند.

مدیرکل اداره استاندارد استان یزد زمین‌های بازی را عمده ترین مشکل استاندارد یزد عنوان کرد و گفت: در سطح استان یزد 326 زمین بازی موجود است که تنها شش مورد آن استاندارد و بقیه مردود هستند و از نظر درصدی حدود 98 درصد زمین‌های بازی به هیچ عنوان زیبنده استان قانون مدار یزد نیست.

وی در پایان اضافه کرد: مردم در خصوص استفاده از شهربازی‌ها اعم از سبک، نیمه سنگین و سنگین هیچ‌گونه نگرانی نداشته باشند چرا که مواردی که مردود و فاقد اعتبار هستند توسط کارشناسان و بازرسان استاندارد یزد پلمپ شده‌اند.

Email this to someonePrint this pageShare on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
برچسب ها شهربازی
در همین موضوع

اخبار شهربازی