تجهیزات شهربازی

 

 

برای 100مین سال، IAAPA با افتخار,  ادغام و توانمند سازی صنعت جاذبه های تفریحی و سرگرمی جهان را به عهده دارد.

IAAPA به عنوان بزرگترین انجمن بین المللی تجارت برای جاذبه های سرگرمی و تفریحی در تمام نقاط جهان می باشد که شامل 6000 نوع تسهیلات ، تأمین کنندگان و اعضا از بیش از 100 کشور می باشد و اعضای آن از هر زمان دیگری متنوع تر هستند.

همانطور که صنایع و انجمن تکامل یافته است، باید نام تجاری IAAPA نیز توسعه داشته باشد. بنابراین، هیئت مدیره IAAPA یک  تیم را برای ارزیابی و به روز رسانی نام تجاری تشکیل داد. نگاه جدید و به روزآوری این انجمن، نتیجه برنامه ریزی، مشاوره و حفاظت از سنتها می باشد.

 

 

در حالی که ریشه های صنعت از پارک های های  تفریحی که در سرتاسر اروپا پخش می شوند، می آیند، صنعت در حال رشد و اعضای آن نیازمند هم صدایی  هستند. در سال 1918، یک سازمان برای صاحبان “علاقمندان سرگرمی در فضای باز” در شیکاگو شکل گرفت. درست همانند نام “انجمن ملی پارک های تفریحی” . زمان دوباره و دوباره تغییر کرده است تا منعکس کننده نیازهای رو به رشد اعضای آن باشد،که این مسئله برای همین امروز نیز صادق است.

 

لوگوهای قدیمی انجمن بین المللی صنعت تفریحات و سرگرمی ,پارکها IAAPA

 

” Jeff Klocke، رئیس صندوق تعیین نام تجاری IAAPA و مدیر کل و معاون رییس پارک اقیانوس آرام در کنار سانتا مونیکا، توضیح می دهد که همانطوریکه IAAPA به 100 سالگی خود نزدیک شد،  یک نیروی جهانی برندسازی از 10 عضو داوطلب ایجاد شد که از هر چهار منطقه آسیا و اقیانوس آرام آمریکای لاتین و کارائیب؛ اروپا، خاورمیانه و آفریقا (EMEA)؛ تشکیل شد.

 

تیم توسعه نام تجاری برای تحقیق وکار طراحی , برای راه اندازی فصل بعدی دچار چالش بود- استفاده از اطلاعات بدون احساسات – که این کار توسط آقای weber   El که تجربه زیادی در این مورد دارد رهبری شد.

دیوید ماندت، معاون اجرایی معاونت اجرایی IAAPA، می گوید. “El به تیم نیروی کار اصرار داشت که این تصمیم بر اساس اطلاعات گرفته شود نه احساسات  .

برای درک بهتر نیاز اعضا در قرن 21 , وبر و تیمش نظر سنجی را انجام دادند که در آن 2200 عضو قوی به آن نظرسنجی پاسخ دادند

 

ماندت می گوید: “ما می خواستیم مطمئن شویم که آیا عقاید قوی وجود دارد یا نه و آیا ما می توانیم به آن ها پاسخ دهیم. او مشتاق بود تا پاسخ هایی را از هر منطقه دریافت کند. داده ها نشان می دهد که اعضای IAAPA در سراسر جهان پی برده اند نیاز دارند تا به همان سه نیاز عملیاتی برسند: ببینند چه چیزی جدید و هیجان انگیز است، ارتباطات شبکه ای  و یادگیری و دریافت اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد.

 

IAAPA  از کمک شرکت برند ایمیج برخوردار بود. BRANDIMAGE  یک شرکت تبلیغات جهانی است که به شرکتها و سازمانهای ثبت شده کمک می کند تا داستان خود را بازگو کنند.

 

11 رنگ جدید پنتون و احساس حرکت رو به جلو برای الگوی جدید IAAPA درنظرگرفته شده. قطعات مثلثی لوگو جدید نماینده عضویت منحصر به فرد IAAPA از انواع مختلف شرکت ها (مراکز تفریحی خانوادگی، باغ وحش ها، آکواریوم، مراکز علمی، موزه ها، پارک های آب، پارک ها، همراه با تولید کنندگان و تأمین کنندگان) در مناطق مختلف و نماینده انواع مختلف  رشته های حرفه ای است

 

 

 

 

هریک از قطعات مثلثی , قطعه کناری خود را لمس نمی کند به همین دلیل است که اعضا انجمن با هم متحد می شوند. در این نقطه، آنها جرقه الهام را تشکیل می دهند. پس از الهام گرفتن، اعضای آن اندیشه ها و ایده های جدید را به سازمان خود منتقل می کنند.

 

ماندت می گوید: “جادو هنگامی ایجاد می شود که اعضای ما با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند.” “هنگامی که ارتباط آنها الهام بخش هستند.”

 

از طریق تحقیق برای نام تجاری، IAAPA متوجه شد که اعضا می خواهند ارتباطات بیشتر ,تنوع بیشتر، IAAPA بیشترداشته باشند. بنابراین، برنامه استراتژیک جدید به این مسائل مربوط می شود.

 

داده ها همچنین به ماموریت IAAPA کمک کرده اند که این امر برای الهام، رشد و حفاظت از صنعت جاذبه های جهانی از طریق اتصالات و ارتباطات اعضا می باشد. کار برندینگ همچنین در طراحی دفتر مرکزی جدید اورلاندو IAAPA منعکس خواهد شد.

 

ماندت توضیح می دهد: “بازخورد نشان داد که اسب چرخ فلک کل صنعت را نمایندگی نمی کند.” بر اساس نظر سنجی ها مشخص شد در یک دوره مدرن که اعضای IAAPA شامل اتاق های فرار، زمین های گلف مینیاتوری و پارک های آبگرم در فضای باز است، اسب چرخ فلک کافی به نظر نمی رسد. با این حال چرخش در اطراف اسب در آرم قبلی IAAPA تحت تاثیر قرار چرخش الهام بخش در طراحی جدید قرار گرفت.

 

Brandimage در ابتدا نزدیک به 100 گزینه آرم به نیروی کار ارائه کرد. ولی برای پیدا کردن علامت ایده آل که جوهر داستان برند جدید شرکت را به دست آورد، چندین بار تجدید نظر کرد.

 

فکر بسیاری نیز به شکل جدید نام تجاری IAAPA رفت. نگارش ساده آن با اعتماد به نفس و جسورانه است. به رنگ بنفش متمایل است که جایگزین آبی تیره است که اعتماد را منتقل می کند. چشم مشتاق فلنج های کوچک را در بالای هر حرفی خودنمایی میکند که حرکت را تداعی می کنند و بدین معنی است که  IAAPA همواره  در حال حرکت به سمت جلو است

 

این تغییر همچنین با روش جدید اشاره به IAAPA: “انجمن جهانی برای صنعت جاذبه” می آید.شکل گرفته.  این پیشنهاد جدید همچنان به نمایندگی از پایگاه عضویت در حال گسترش است.

 

بیش از یک لوگو

یکی از عناصر مهم استراتژی ارتباطی جدید انجمن، توسعه پنج برند معروف است که بر پنج خط اصلی برنامه ها، محصولات و خدمات IAAPA ارائه شده  جمله:نمایشگاه  اتصالات  تحصیلات،اخبار،و امور عمومی. هر زیر برند طراحی و رنگ خود را دارد، در حالی که با طراحی نام تجاری اصلی سازگار است.

 

لندا دور یکی از اعضا این تیم می گوید: “این تحقیق به ما کمک کرد تا بهتر بدانیم اعضای ما چه می خواهند.” “ما یاد گرفتیم که می خواهیم IAAPA بیشتری داشته باشیم و راه های بیشتری برای ارتباط برقرار کنیم.”

 

 

بنابراین هدف تقسیم بندی علامت ها به عناصر سازنده کمک می کند تا همه چیزهایی را که می توانند با IAAPA ارتباط برقرار کنند، درک کنید. این شامل رویدادهای شبکه بیشتر که در سراسر جهان در سال 2019 برنامه ریزی شده است، نمایشگاه در حال رشد IAAPA است که تحت نام تجاری جدید تغییر نام داده خواهد شد. نمایشگاه آثار جذاب آسیا IAAPA Expo Asia در ماه ژوئن در شانگهای چین آغاز می شود. نمایشگاه جاذبه های یورو در حال حاضر به نام IAAPA Expo Europe با رویداد ماه سپتامبر در پاریس، فرانسه برگزار خواهد شد. سالانه IAAPA Attractions Expo در هر ماه نوامبر در اورلاندو برگزار خواهد شد

 

ماندت می گوید: “در مورد آنچه که IAAPA ارائه می دهد بیش از نمایشگاه های تجاری، سردرگمی وجود دارد. با قرار دادن تمرکز بیشتر بر روی ارتباطات، آموزش، اخبار و امور عمومی، اعضای زیر برند ها فرصت های بیشتری را برای حرکت حرفه ای و کسب و کار خود، یافتن نمایندگی در حمایت از صنعت، و لذت بردن از داستان های الهام بخش و آخرین اخبار را کشف خواهند کرد. رنگ های جدید و عناوین برای برند های زیر در ماه جاری در ارتباطات اعضای گروه ظاهر می شود

Email this to someonePrint this pageShare on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
برچسب ها شهربازی
در همین موضوع

اخبار شهربازی