تجهیزات شهربازی

ترسناک ترین شهربازی های دنیا

بسیاری از ما انسان ها از اینکه به شهربازی برویم و در یک ترن هوایی به اینسو و آنسو شتاب بگیریم یا سوار یک چرخ فلک غول پیکر شویم، احساس لذت می کنیم. لذتی همراه با کمی ترس و مقداری هیجان. اما اگر این سرگرمی، به جای تجربه ای هیجان انگیز، به تجربه ای بسیار ترسناک تبدیل شود چه؟! ما داریم درباره تجربه ای صحبت می کنیم که در آن ضربان قلب شما به شدید ترین سرعت خود می رسد و دست و پای شما و هر کس دیگری به لرزه در می آید. تجربه ای که شاید فقط یک مشاور روانپزشک بتواند آن را از خاطر شما بیرون آورد. خوشحال باشید! خوشبختانه ما مجبور نیستیم که این وسایل را امتحان کنیم. در ادامه با الی گشت همراه باشید تا با ترسناک ترین شهربازی های دنیا آشنا شوید.

ترسناک ترین شهربازی ها

ترن هوایی زنگ زده پیونگ یانگ (کره شمالی) | The rusty roller coasters of Pyongyang

مطالب مرتبط:
اوج هیجان در بهترین شهربازی های اروپا
در این شهربازی های دبی زبانتان بند می آید!

احتمالا زندگی در کشوری مثل کره شمالی به خودی خود ترسناک ترین تجربه زندگی یک انسان باشد. شاید پارک جوانان کائسون (kaeson youth park) تلاشی قابل توجه از طرف دولت باشد تا بتوانند مقداری شادی حقیقی را در فضای خاکستری رنگ شهر پیونگ یانگ پخش کنند. استفان وانزگر ،(Stefan Zwanzger) مردی که اکثر شهربازی های دنیا را تجربه کرده است، در رابطه با کره شمالی اینگونه می گوید: «وقتی شما به کره شمالی سفر می کنید، هرگز احساس امنیت کامل و آرامش را تجربه نخواهید کرد. حتی در مورد شهر بازی ها، شما سوار وسایل و تجهیزاتی خواهید شد که چندین دهه قبل ساخته شده اند».

البته به احتمال  زیاد شما هرگز به کشور کره شمالی سفر نخواهید کرد، ولی اگر روزی گذرتان به این کشور افتاد، کائسون پارک می تواند ترسناک ترین تجربه زندگیتان را رقم بزند!

جایگزین بدون ترس آقای وانزگر: به تازگی یک ترن هوایی جدید که ساخت ایتالیا نیز هست به این پارک اضافه شده است که شما می توانید با خیالی راحت تر از آن استفاده کنید.

شهربازی پیونگ یانگ

قطار ارواح خبیثه در باکو (آذربایجان) | Baku’s gross ghost train

بیشتر قطارهای وحشت در دنیا  نمی توانند مسافران بزرگسال خود را بترسانند. به همین خاطر بسیار جالب است که از قطار وحشتی سخن بگوییم که می تواند به طور واقعی مسافران خود را در هر سنی که باشند، بترساند. متاسفانه تجربه آقای وانزگر در باکو، علاوه بر ترس با رنج و درد هم همراه بود! او می گوید: «تصور کنید که در یک قطار وحشت تنها هستید و در تاریکی به سمت جلو پیش می روید، ناگهان یک پرده بزرگ و چسبناک از بالا بر روی شما می افتد و به بینی و دهان شما می چسبد. و همزمان که قطار به سمت جلو حرکت می کند، بینی و دهان شما از حرکت و کار باز می ایستد!»

بعد از این ماجرا وانزگر به مدیر شهربازی شکایت کرده است. ولی او نه زبان وانزگر را فهمیده است و نه اهمیتی به او داده است! وانزگر اضافه می کند: « اوه مرد! خیلی دردناک بود! امیدوارم هیچوقت کسی همچین تجربه ای نداشته باشد».

Email this to someonePrint this pageShare on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
برچسب ها شهربازی
در همین موضوع

اخبار شهربازی